Warsztaty malowania intuicyjnego z Wolskart

Wdech i Wydech. Odcięcie od rzeczywistości. Czas tylko dla Ciebie.

Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją Intuicją, do której dotrzesz przy pomocy narzędzia, jakim jest Malarstwo Intuicyjne.
Czy te warsztaty są dla Ciebie? Powiem jedno, jeśli to czytasz, to znaczy, że warto poważnie rozważyć moją propozycję. Nie trafiłaś tu bez powodu .
Malarstwo Intuicyjne to narzędzie do odcięcia rozumu, schematów, norm i zasad. Możliwość zatopienia się w TU i TERAZ. Nie malujesz po to, by obraz był ładny, tylko po to, by pozwolić sobie na podróż w głąb siebie.

Nasze spotkanie składa się z 3 części:

  1. Relaksacja – prawie godzinna praktyka wyciszająca myśli, pozwalająca poczuć swoje ciało i rozgrzać wyobraźnię. Towarzyszy nam półmrok, blask świec i zapach kadzidła.
  2. Malarstwo Intuicyjne – otrzymujesz ode mnie materiały malarskie, które wybieramy dla Ciebie wspólnie, intuicyjnie. Tworzymy bez użycia pędzli, siedząc na ziemi. Pozwalamy sobie na beztroską twórczość, którą zatracamy w pędzie dnia.
  3. Zasiadamy w kobiecym kręgu, by mówić i być wysłuchaną. Opiekujemy się sobą nawzajem, by poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Bez oceniania i uprzedzeń.

Zabierz ze sobą :

  •  matę lub kocyk
  •  wodę do picia
  • dobry nastrój

Miejsce warsztatów: Lubań ul.Zgorzelecka 18

Koszt udziału w warsztatach 200 zł/osoba
( W cenie są materiały plastyczne, poczęstunek i drobny upominek)
Ilość miejsc mocno ograniczona.
Aby zapisać się na warsztaty należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł dodając w opisie przelewu imię, nazwisko i datę warsztatów oraz wysłać wiadomość na adres mailowy basia@foto-aktywna.pl z danymi kontaktowymi
Zapisy trwają do 12.06.21. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy serdecznie!

Numer konta:
BARBARA Krupa-Kapuśniak
PKO Inteligo: 24 1020 5558 0000 8402 3421 1514

W przypadku nieuzbierania grupy, odwołania warsztatów lub nieodpowiedniej pogody, wpłacane zadatki zostają zwrócone.

Ewelina Wolska-Bartz – pedagog, kulturoznawca, artystka. Warsztaty malarstwa intuicyjnego prowadzę od trzech lat. Sztuka intuicyjna to moja pasja i miłość, którą chcę się z Tobą podzielić.