Photoshop dla zaawansowanych z Marleną Welc. Lubań 20.06.2020

Zapraszam Was na wyjątkowe warsztaty!

Gdy pytałam, kogo chcielibyście bym zaprosiła na warsztaty, Marlena pojawiła się kilka razy. Gdy zobaczyłam jej portfolio i to co tworzy, wiedziałam że będzie to strzał w 10!

Marlena Welc -mistrzyni Photoshopa potrafiąca wyczarować magię z każdego portretu będzie w Lubaniu i poprowadzi dla nas wyjątkowe warsztaty!

Marlena Welc

Zaawansowany Kurs Photoshopa II edycja przeznaczony jest dla osób, mających już pewne doświadczenie w pracy z programem Adobe Photoshop, chcących dalej rozwijać swoje umiejętności. Jeśli wiesz jak działają podstawowe narzędzia, jak funkcjonują warstwy oraz maski ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
Kurs nastawiony na pracę z kolorem, tworzenie własnych odcieni oraz indywidualnego klimatu na zdjęciu.
Portret – zajmować będziemy się skórą (odwiecznym problemem fotografa) i wszystkim co jej dotyczy czyli jak osiągnąć właściwy odcień, odpowiednią gładkość, nałożyć światłocień – poznamy najlepsze techniki i metody które nigdy nie zawodzą oraz dowiemy się kiedy użyć tej a nie innej czyli cała zaawansowana postprodukcja portretu.
Poruszymy temat koloru w szerokim zakresie – czyli jak dodać i co dodać do zdjęcia oraz w jakiej kolejności aby otrzymać odpowiednią tonację, wyrazistość a na koniec wyostrzenie. Polubimy pracę w LAB która da nam niezwykle przejrzyste kolory i niespotykaną tonację.
Efekty – mgły, przeszkadzajki i wszystko co można dodać aby stworzyć magię 🙂
8 godz podczas których poruszymy najgłębsze zakamarki Photoshopa i wyciągniemy za pomocą sztuczek wszystko co najlepsze aby nasze zdjęcie wyglądało magicznie.
Praca uczestników polega na jednoczesnej obróbce zdjęć wraz z prowadzącą.

Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje dypom.

Lubań, ul. Zgorzelecka 18
20.06.2020 godz 9:00
Koszt warsztatów: 600 zł Na życzenie wystawiamy faktury.
Grupa: max 6 osób
Na zajęcia należy zabrać ze sobą laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Adobe Photoshop, myszkę lub tablet graficzny, zasilacz i dobry humor 🙂
Wersję próbną programu Adobe Photoshop CC (uwaga: ważna 7 dni) można pobrać na stronie producenta: https://www.adobe.com/pl/downloads.html

Brak Miejsc!
Zapisy na listę rezerwową : basia@foto-aktywna.pl

Rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki 400 zł na nr konta:
Idea Bank nr 51 1950 0001 2006 0107 9600 0002
RB STUDIES sp.z o.o.
Z dopiskiem: Warsztaty Welc