Indywidualna nauka fotografii – Lubań

Czy masz aparat i nie wiesz jak go okiełznać?
A może umiesz już robić zdjęcia, ale brak Ci doświadczenia i wiary w siebie?
Może robisz zdjęcia, ale ciągle brakuje Ci jakiejś wiedzy lub szukasz własnego stylu?

Mogę Ci pomóc!

kurs fotografii lubań

Jestem fotografem z 15 letnim doświadczeniem.
Fotografowałam śluby, noworodki, dzieci, rodziny, akty, modelki, jedzonko, reportaże…

A dlaczego teraz uczę? Odkryłam że dzielenie się wiedzą i pasją daje mi niesamowitą radość, to  nowe doświadczenia, ścieżki i wolność, a ja … lubię wyzwania.
Każda forma nauki dopasowana jest do Ciebie. To Ty będziesz decydowała w jakim tempie pracujemy.  Moim zadaniem będzie odkrywanie Twoich potrzeb, uczenie Ciebie i napełnianie pasją. Pomogę Ci nie tylko zdobyć wiedzę i doświadczenie, ale i rozpalić pasję!

Gdy potrzebujesz okiełznać aparat i poznać zasady fotografii.
Zapraszam Cię na lekcję indywidualną. Weź aparat, obiektywy, instrukcję i razem rozszyfrujemy Twój sprzęt, nauczę Cię najważniejszych rzeczy, zadam parę ćwiczeń, rozwieję wątpliwości. Wszystko dopasowane do Twoich potrzeb, poziomu, sprzętu. Na luzie, pozytywnie i w dobrej atmosferze.
150 zł za 1h

Chcesz zostać fotografem rodzinnym/dziecięcym i fotografować w plenerze.
Najpierw muszę poznać Ciebie, to co już robiłaś (albo i nie), czego oczekujesz, jaki masz sprzęt. Nauczę Cię ważnych sztuczek w pracy z aparatem, pokażę jak przygotować się do sesji, jak wybrać miejsce, stylizacje, nauczę rozmawiać z klientem, ustawiać modeli i sprawiać by sesja była zabawą. Razem zrobimy 3 sesje rodzinne, nauczę Cię selekcji, obróbki, dam wzory umów, pokażę jak możesz pakować zdjęcia i ułatwiać sobie pracę.
Ponadto podpowiem jak prowadzić legalną działalność bez składek ZUS
Po tym kursie wyjdziesz gotowa podjąć samodzielną pracę jako fotograf rodzinny z własnym portfolio i certyfikatem 🙂
cena: 5500zł (Czas trwania kursu zależny od potrzeb kursanta. Wiedza podawana jest w partiach :), by mogła się wchłonąć i utrwalić -grafik spotkań ustalamy indywidualnie)

Chcesz zostać fotografem rodzinnym lifestyle z elementami reportażu?
Wszystko jak wyżej, tylko z nastawieniem na lifestyle. 3 sesje dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Masa wiedzy praktycznej i rad doświadczonego fotografa 😉 Nauczę Cię sprytnej pracy z aparatem, wyczuwania chwil momentów i budowania emocji. Po tym kursie wyjdziesz gotowa podjąć samodzielną pracę jako fotograf lifestyle’owy z własnym portfolio i certyfikatem 🙂
cena: 5500 zł (Czas trwania kursu zależny od potrzeb kursanta. Wiedza podawana jest w partiach :), by mogła się wchłonąć i utrwalić -grafik spotkań ustalamy indywidualnie)

Nauczę Cię fotografować. Będziemy pracować w Twoim tempie i według Twoich potrzeb.

A może potrzebujesz czegoś więcej? Masz pytania?
Napisz po mnie ( basia@foto-aktywna.pl ) , możliwe, że mogę Ci pomóc 😉

Zajęcia prowadzę w Lubaniu (dolnośląskie)
ul. Zgorzelecka 18

A może wolisz po prostu fotografować?
Zapraszam do foto-aktywnej plenerowej szkoły fotografii