Warsztaty fotograficzne “W innym spojrzeniu” z Michałem Buddabarem – Lubań 25.04.20

Długo pracowałam nad możliwością zaoferowania Wam tych wspaniałych warsztatów.
I jest sukces!
Zapraszam Was na warsztaty fotograficzne “W innym spojrzeniu” z Michałem Buddabarem którego udało mi się zaprosić do Lubania.

Buddabar warsztaty

Kim jest Michał?
“Michał Buddabar – kontrowersyjny fotograf analogowy poruszający się w fotografii portretu, aktu i reportażu.”

Jakie ma podejście do fotografii?
Posłuchacie w podcaście “Fotograficznie rzecz biorąc

Co Michał mówi o swoich warsztatach?

Dożyliśmy czasów gdzie każdy, kto tylko kupi cyfrowy aparat fotograficzny w markecie, zazwyczaj przybiera dodatkowe nazwisko „photography”. Niestety, ale na początku swojej drogi fotograficznej mało kto wie, że do tworzenia dobrej fotografii jest potrzebne logiczne spojrzenie, a nie najnowocześniejszy na rynku sprzęt. Właśnie to spojrzenie, przez pryzmat zatrzymanej chwili, świadczy o naszym warsztacie. Ta chwila ma być ilustracją otaczającego nas świata. Musimy zadać sobie pytanie, czy modelka w sukni balowej i w wieczorowym makijażu na zielonej łące lub w studio z białym tłem jest zatrzymaną chwilą? Nie, jest fałszywą iluzją, zupełnym brakiem pomysłu na zdjęcie. W internecie zalewają nas takie zdjęcia, czy są dobre? – nie, czy są ładne? – tak, ale dla ludzi, którzy mało widzieli.
Na moich warsztatach nie będą Państwo fotografować pięknych modelek, umalowanych i ubranych przez stylistów. Dlaczego? Bo to nie ma sensu. Takich warsztatów jest wiele. Fotomodelki potrafią pozować, swoją twarzą często robią ładne zdjęcie, ale co będzie kiedy o zdjęcia poprosi Was przeciętna osoba? Tą wiedzą i doświadczeniem chcę się podzielić. Chcę Państwu również pokazać jak w prosty, a zarazem niebanalny sposób pokazać człowieka. Skąd czerpać pomysły w otaczających nas miejscach. Jak pracować przy zastanym świetle i co jest najważniejsze w sprzęcie fotograficznym.
Chcę pokazać, jak z jednym aparatem można sobie poradzić w każdym miejscu i w każdym świetle. Fotografia ma być rzemiosłem. Również poprzez moją wiedzę i doświadczenie pragnę pokazać Państwu, co jest dobre i istotne dla fotografii, o co należy dbać, a o co nie. Dlaczego nie warto czytać szkolnych podręczników fotografii, a skąd czerpać wiedzę.
Porozmawiajmy o dobrej fotografii, bo fotografia jest łatwa. Serdecznie zapraszam.

Warsztaty ograniczone są do 10 osób.
Odbędą się w Lubaniu NOWY TERMIN 25.04.20 od godz 10:00
Koszt uczestniczenia w warsztatach to 350 zł.
Na życzenie wystawiamy faktury.
Warsztaty trwają 5 – 6 godzin.
Należy zabrać ze sobą aparat i pozytywne nastawienie 🙂

Zapisy : basia@foto-aktywna.pl
Rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki 200 zł na nr konta:
Idea Bank nr 34 1950 0001 2006 0820 2053 0002
Aga Lingua Sp. z o.o.
Z dopiskiem: Warsztaty Buddabar

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany.