O foto-aktywnej

kursy fotografii

Hej! jestem Basia (Barbara Krupa) pozytywnie zakręcona fotografka.
Zakochana w życiu, wiosennym wietrze, burzach, śladach na piasku, czarnej kawie…
Po godzinach jestem mamą, książkopożeraczem, podróżocholiczką.
Uwielbiam zarażać ludzi pasją i dzielić się swoją wiedzą.

Fotografuję zawodowo od ponad 13 lat
Sama przygoda z Fotografią zaczęła się dużo, dużo wcześniej gdy zapadł wyrok “fotografem to Ty nie będziesz” po tym, jak nie umiałam wcisnąć spustu migawki lustrzanki ( teraz już wiem dlaczego, wtedy, płonęłam ze wstydu).
Jestem samoukiem. Lata analiz, rozmów, błędów, wyzwań, porażek i sukcesów sprawiły że jestem teraz tu i mogę dzielić się swoimi doświadczeniami.
I wiem że jeśli tylko chcesz, Ty tez możesz zostać fotografem!

Fotografii uczę od 6 lat
W pewnym momencie samo robienie zdjęć to było dla mnie za mało, Poczułam potrzebę dzielenia się widzą. Pokazania ludziom że fotografia nie jest trudna i że bardziej wiąże się z emocjami niż z techniką.
Chciałam uczyć kobiety, gdyż to nam się wmawia że technika jest trudna. Chciałam im pokazać że potrafią i to był strzał w 10.
Zaczęłam od prowadzenia warsztatów “Kobiece o fotografii rozmowy”, później utworzyłam grupę warsztatową “LightExplorers”. Obecnie działam “w internetach” jako foto-aktywna choć pracę z ludźmi w realu cenię sobie najbardziej.

Foto-aktywna powstała w lipcu 2018 roku 
Długo ten pomysł rodził się w mojej głowie. Pewnego dnia pokazał się światu zmuszając mnie do wyjścia ze swoich stref komfortu, oswojenia się z kamerą i nauczenia całej otoczki spraw dzięki którym mogę dla Was publikować posty, kręcić filmy.

Teraz znajdziecie mnie na YouTube ( foto-aktywna ) – gdzie publikuję filmy, instrukcje, kursy, tutoriale
Na Instagramie ( stan_sie_fotoaktywna ) – tam zawsze na Instastories są najświeższe wieści, wyzwania, backstage, Live’y
I w grupie na Facebooku (foto-aktywna.pl Pozytywne o fotografii w kobiecym gronie) gdzie staram się odpowiadać na Wasze pytania i komentować zdjęcia.

Kocham fotografię.
Cenię ją za możliwości jakie daje. Za zdolność opowiadania, kreowania, zatrzymywania czasu
i budowania emocji. Często jest dla mnie pamiętnikiem, zapisem moich odczuć, przeżyć, notatkami.
Jestem osobą dość mocno nierozgarniętą, introwertykiem- fotografia pozwala mi zachować kontakt, oswoić się, uporządkować to wszystko co dzieje się wokół i we mnie, zapamiętać, zachować obecność i nieobecność zarazem.
Szukam, cały czas szukam i mam nadzieję że zawsze będę mogła to robić 🙂

Zapraszam Cię do mojego świata gdzie dzielę się wiedzą, poszukiwaniami, doświadczeniami i pozytywną strona fotografii! Razem ze mną stań się foto-aktywna.

Jeśli chcesz razem ze mną wejść w świat fotografii, zbudować pewność siebie, znaleźć swój styl,  okiełznać technikę, zakochać się w zdjęciach, robić lepsze zdjęcia swojej rodzinie, stać się fotografką rodzinną?
Zapraszam Cię na Indywidualne WARSZTATY

Kontakt ze mną:
basia@foto-aktywna.pl