O foto-aktywnej

 

Barbara Krupa

Hej! jestem Basia (Barbara Krupa) pozytywnie zakręcona fotografka.
Zakochana w życiu, wiosennym wietrze, burzach, śladach na piasku, czarnej kawie…
Po godzinach jestem mamą, książkopożeraczem, podróżocholiczką.
Uwielbiam zarażać ludzi pasją i dzielić się swoją wiedzą.

Obecnie mam za sobą 10 lat macierzyństwa, 14 lat doświadczenia w fotografii, tysiące popełnionych zdjęć i kilka zajechanych aparatów.

Kocham fotografię.
Cenię ją za możliwości jakie daje. Za zdolność opowiadania, kreowania, zatrzymywania czasu i budowania emocji. Często jest dla mnie pamiętnikiem, zapisem moich odczuć, przeżyć, notatkami.
Jestem osobą dość mocno nierozgarniętą, introwertykiem- fotografia pozwala mi zachować kontakt, oswoić się, uporządkować to wszystko co dzieje się wokół i we mnie, zapamiętać, zachować obecność i nieobecność zarazem.
Szukam, cały czas szukam i mam nadzieję że zawsze będę mogła to robić 🙂

Teraz uczę.
Uczę mamy jak robić piękne i prawdziwe zdjęcia swoim dzieciom. Uczę pasjonatów fotografii jak wejść na wyższy poziom i zamienić pasję w biznes, tworząc przepiękne zdjęcia, cudowne wspomnienia i nawiązując relacje z klientami.

Zaczęłam od prowadzenia warsztatów “Kobiece o fotografii rozmowy”, później utworzyłam grupę warsztatową “LightExplorers”. Obecnie działam “w internetach” jako foto-aktywna choć pracę z ludźmi w realu cenię sobie najbardziej.

Foto-aktywna powstała w lipcu 2018 roku 
Teraz znajdziecie mnie na YouTube ( foto-aktywna ) – gdzie publikuję filmy, instrukcje, kursy, tutoriale
Na Instagramie ( stan_sie_fotoaktywna ) – tam zawsze na Instastories są najświeższe wieści, wyzwania, backstage, Live’y
I w grupie na Facebooku (foto-aktywna.pl Pozytywne o fotografii w kobiecym gronie) gdzie staram się odpowiadać na Wasze pytania i komentować zdjęcia.

Zapraszam Cię do mojego świata gdzie dzielę się wiedzą, poszukiwaniami, doświadczeniami i pozytywną strona fotografii! Razem ze mną stań się foto-aktywna.

Kontakt ze mną:
basia@foto-aktywna.pl   
Foto-aktywna Barbara Krupa, ul.Zgorzelecka 18, 59-800 Lubań